;

Категорії

Підприємство відображене у слідуючих категоріях:
Пластикові вікна, двері, балкони
Все для ремонту та дому
Вікна та Двері PERFECT
   

Виробник вікон та дверей ТМ "PERFECT"
TM “PERFECT” вже понад 13 років працює на ринку віконних та дверних конструкцій. Застосовуючи новітні технології, контроль кожної деталі, бездоганний стиль ми змогли досягти високої якості пропонованих товарів і послуг, головне – завоювали довіру тисяч споживачів!

Ми – команда

Сьогодні фабрика – високопрофесійна команда, де кожен співробітник – фахівець екстра-класу. В компанії працюють відповідальні замірники, досвідчені монтажники, кращі технологи та менеджери в салонах, що допоможуть Вам у виборі надійних та теплих вікон, красивих та міцних дверей та аксесуарів до них.


Наш секрет успіху
Наша любов до улюбленої справи, бажання максимально задовольнити потреби клієнтів – ось головний секрет успіху! Пропонуючи якісні вікна, ми 100% впевненні в своїй продукції, тому й надаємо 15 років гарантії на конструкцію, без додаткових питань та умовностей! Ми постійно розвиваємо мережу салонів по всій Україні, шукаємо нових партнерів та друзів!


Наші досягнення
На сьогодні відкрито близько 150 салонів по Західній та Центральній Україні! За час роботи виготовлено більш ніж 120 тис. віконних та дверних конструкцій, більш ніж третина з яких нестандартні та виготовлені за індивідуальними проектами. Сьогодні компанія в змозі задовольнити будь-яку вимогу архітекторів, дизайнерів або забудовників, забезпечуючи при цьому бездоганну якість. Тисячі позитивних відгуків від клієнтів, листи-підтримки від наших партнерів та постачальників, грамоти і дипломи як підтвердження високої якості продукції – це найкраща оцінка нашої праці!


Обравши нас, Ви не помилитесь!
Щоб готові конструкції були якісними, надійними та радували Вас багато років необхідно відповідально ставитися до підбору складових. Для виготовлення конструкцій підбирається високоякісний європейський профіль концерну Profine, який спеціально бренований для нашої серії вікон Perfect. Вікна укомплектовуються надійною німецькою фурнітурою WinkHaus та Roto з запасом міцності у 30 тис. спроб, а це більш ніж 20 років зручного користування. До конструкцій комплектуються протизламні віконні ручки Hoppe Secustik та Roto Swing Secustik, які оснащені звуковими сигналами, що повідомляють про закривання/відкривання вікна та не дозволять несанкціоновано потрапити до Вашої оселі! Пропонуємо широкий вибір склопакетів – однокамерних, двокамерних, з використанням енергозберігаючого, тонованого, дзеркального та сонцезахисного скла, тощо.


Ще декілька фактів про нас!

Грамотна і точно налагоджена система серійного виробництва зробила пластикові вікна доступними для будь-якого будинку. Темпи і можливості виробництва стрімко наростають, в результаті чого компанія пропонує грамотні рішення для будь-яких випадків: від стандартних вікон до систем оснащення будинків з пасивним опаленням.

Доставка готової продукції здійснюється власним логістичним центром. Для транспортування застосовуються лише спеціально сконструйовані автомобілі з критим кузовом.

Встановлення вікон проводиться монтажниками, які пройшли профільну підготовку, з дотриманням всіх норм і стандартів. Ми застосовуємо лише якісні кріпильні матеріали, зокрема – найкращу монтажну піну.

Вікна комплектуються надійною фурнітурою, яка передбачає функції мікроліфту – захисту від просідання, провітрювання, захист від неправильного відкривання/відкидання стулки та зламу.

Окрім цього, пропонуємо широкий асортимент аксесуарів для віконних та дверних конструкцій: підвіконники, відливи, дашки, антимоскітні сітки, провітрювачі, накладні та вмонтовані шпроси, а також новинку на ринку- жалюзі, вмонтовані в склопакеті.

Отримуйте задоволення від ваших вікон! Все інше – турбота наших фахівців!

Обравши нашу продукцію, Ви зробите відмінний вибір!

 


Район: Замостя
Адреса: Вінниця, вл.Коцюбинського 4
WEB сайт: https://perfect-okna.com.ua
Телефон: 0680432003 0503773128; 0967020422
Режим роботи з 9.00 до 18.00
Обідня перерва з 13.00 до 14.00
Вихідні дні:
Додаткова інформація: Також в мережах: https://vk.com/club113388569 та https://www.facebook.com/perfect.vin/

Ключі, за якими бізнес буде ідентифіковано для пошукових сервісів:

perfect vinnitsa, perfect винница, perfect вінниця, вікна перфект вінниця, двері перфект вінниця

Copyright © Five Systems Development